NASZE PROJEKTY

Przedszkolaki zwiedzają szkołę

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, mimo, że stary jeszcze się nie skończył, dlatego grupa BIEDRONKI I MOTYLKI z Drążdżewa ze swoimi wychowawczyniami- Panią Bożeną Kołakowską i Alicją Mizerek udały się na wycieczkę po szkole. Celem tej wyprawy było bliższe poznanie pomieszczeń znajdujących się na piętrze naszej szkoły. Zajrzeliśmy do pokoju nauczycielskiego, sali komputerowej, biblioteki, łazienek i sal lekcyjnych.
19.04.2013 udaliśmy się do sali, gdzie czekała na nas klasa druga ze swoją wychowawczynią. Pani Ela Szewczak w roku szkolnym 2013/2014 będzie wychowawcą klasy pierwszej, czyli obecnej zerówki.
22.04.2013 odwiedziliśmy klasę pierwszą i jej wychowawczynię- Panią Annę Zega.
Obie klasy przyjęły nas bardzo serdecznie. Panie opowiadały o swoich uczniach i sali. Pytały przedszkolaków co im się podoba w szkole, czym różni się przedszkole od szkoły i czy chcą zostać uczniami. Dzieci poznały swoje imiona i zainteresowania. Następnie każda grupa proponowała pozostałym swoją zabawę. Bawiliśmy się w „ Stonogę”, „Liska”, „Wyścigi misiów”, itp. Na koniec uczniowie klasy pierwszej i drugiej poczęstowały wszystkich cukierkami i ciasteczkami. Wszystko bardzo nam smakowało. Było dużo radości i śmiechu. Byliśmy zachwyceni tak miłym przyjęciem. Wszystkie przedszkolaki stwierdziły jednogłośnie, że szkoła wcale nie jest taka zła.
Wychowawcy:
Alicja Mizerek i Bożena Kołakowska

Comments are closed.