NASZE PROJEKTY

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

W piątek 28 czerwca wspólnie pożegnaliśmy rok szkolny 2012/2013. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się mszą dziękczynną w parafialnym kościele w Drążdżewie. Następnie przenieśliśmy się w mury naszej szkoły. Na apel przybyli goście: przedstawiciel gminy Krasnosielc p.Tomasz Olszewik, p. Barbara Nosarzewska, p. Anna Kruk.
Gości, rodziców, pracowników szkoły i uczniów przywitała p. dyrektor Barbara Kluczek. Pani Dyrektor podsumowała mijający rok szkolny. Podziękowała wszystkim za wytrwałą i oddaną pracę, a uczniom życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Pan T. Olszewik wyraził swoje słowa uznania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uzyskania wysokich efektów i wyników uczniów oraz wręczył Stypendium Wójta Gminy Krasnosielc najlepszemu uczniowi- Zuzannie Kacprzyńskiej.
Następnie wychowawcy z klas I – V rozdali najlepszym świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodzeni zostali również uczniowie za wysoką frekwencję na zajęciach w mijającym roku szkolnym.

Tegoroczni absolwenci pożegnali szkołę i przygotowali specjalnie na tę okazję wspaniały występ. Oczywiście, nie obyło się bez chwil pełnych łez i wzruszeń. Cieszyli się a jednocześnie żałowali, że muszą się rozstać z koleżankami, kolegami, nauczycielami i miejscem, w którym spędzili ostatnie lata swojego życia.
Mamy nadzieję, że absolwenci nie zapomną o Szkole i będą odwiedzali nasze progi!
Żegnając się, życzyliśmy sobie słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Comments are closed.