NASZE PROJEKTY

Przedszkolaki zwiedzają Urząd Gminy

6 maja 2014 grupa „Truskawki” i grupa „Biedronki” ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie pojechały do Krasnosielca na spotkanie z Panem Wójtem, Pawłem Ruszczyńskim i Panią Sekretarz, Grażyną Rogala. Dzieci miały możliwość zwiedzenia budynku Urzędu Gminy, zobaczyły jak funkcjonuje najważniejszy urząd w Krasnosielcu. Pan Wójt zaprosił nas do sali posiedzeń, gdzie dzieci mogły poczuć się jak na zebraniu. Rozmowa z „Głową Gminy” przebiegała w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Przedszkolaki, były ciekawe na czym polega praca Pana Wójta, Pani Sekretarz i innych pracowników urzędu. Padło nawet pytanie o zasobność portfela Pana Wójta… Każde dziecko zasiadło na fotelu Pana Wójta, obejrzało pokój pani Sekretarz.
Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie, dzieci podziękowały za spotkanie i zaprosiły Pana Wójta i Panią Sekretarz do naszego przedszkola.
Przy okazji pobytu w Krasnosielcu dzieci zobaczyły też gdzie znajduje się Urząd Pocztowy, Posterunek Policji, Biblioteka Publiczna. Bawiły się na placu zabaw w parku. Pobyt w Krasnosielcu był dla dzieci miłą atrakcją.

Magdalena Zuzelska

Comments are closed.