NASZE PROJEKTY

Teatrzyk – „Diabełek Fernando przepędza Lenia”

W poniedziałek, tj. 20 października nasze przedszkolaki miały okazję spędzić godzinę w teatrze, który przyjechał do naszej szkoły. Przedstawienie nosiło tytuł: „Diabełek przepędza Lenia”. Główna bohaterka – Hiacynta miała bardzo trudne zadanie, mianowicie wypędzić lenia z diabełka, który tylko spał i więcej nic nie robił. Nie chciał chodzić do szkoły, uczyć się. Hiacyncie pomogły leśne zwierzątka, które znalazły magiczny napój, sprowadziły go aż z Egiptu. Najważniejsze, że się udało.
Nasze dzieciaki tym razem nie tylko były widzami, ale także brały udział w przedstawieniu, razem z aktorami śpiewały znane piosenki, tańczyły przy współczesnej muzyce. Na twarzach przedszkolaków do końca dnia gościły uśmiechy. Bardzo im się spektakl podobał.

wych. M. Zuzelska

Comments are closed.