NASZE PROJEKTY

Klasa I na spotkaniu z Mikołajem w Krasnosielcu

W dniu 12 grudnia 2014 r. uczniowie z klasy I naszej szkoły wraz z wychowawczynią i paniami z Biblioteki Publicznej wybrali się w podróż autokarem do GOK w Krasnosielcu. Zostali tam zaproszeni na spotkanie mikołajkowe pod hasłem „Książka z Mikołajem” zorganizowane przez pracowników Publicznej Biblioteki Samorządowej. Była to uroczystość dla wszystkich uczniów klas I z naszej gminy. Dzieci obejrzały spektakl teatralny w wykonaniu artystów z Krakowa pt. „Dobry Mikołaj”. Wspólne zabawy przy muzyce prowadził pomocnik Mikołaja – Elf. Dzieci świetnie się bawiły, integrując się z kolegami z innych szkół. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku. Na koniec Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom upominki, w których oprócz słodyczy znalazły się również piękne, kolorowo ilustrowane książki.

Comments are closed.