NASZE PROJEKTY

Choinka szkolna – 2015

W czwartek 15.01.2015 r. w Szkole Podstawowej w Drążdżewie od godz.16:00 do 20:00 odbywała się tradycyjna choinka szkolna. Uroczystość ta jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń w szkole. W pięknie udekorowanej, szkolnej sali gimnastycznej, zgromadziła się cała społeczność szkolna, uczniowie, nauczyciele wraz z panią dyrektor oraz rodzice.
Przez cały czas muzyka zachęcała do wspólnej zabawy, dlatego też chętnych na parkiecie nie brakowało. Podczas zabawy dzieci mogły korzystać z bufetu, który został zaopatrzony dzięki wspaniałym i pomocnym rodzicom. Można było zakupić i skosztować pysznych ciast. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczki szkolnej nad morze, która ma odbyć się przed wakacjami.
W trakcie imprezy wszystkim dopisywał znakomity humor i dobra kondycja fizyczna. Sił do zabawy nikomu nie brakowało, a dodatkowa radość biła z faktu, iż od poniedziałku rozpoczynają się zimowe ferie. Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać. Co jakiś czas z mikrofonu płynęły życzenia i dedykacje od uczniów dla swoich wychowawców, zachęcające do udziału w zabawie. Czas mijał szybko wśród znanych hitów muzycznych, aż trudno było się rozstawać. O 20.00 zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wszyscy rozeszli się do swoich domów.
Była to udana uroczystość, która jak co roku okazała się wspaniałą formą integracji dla całej społeczności szkolnej.

Comments are closed.