NASZE PROJEKTY

Mamy Talent

W środę 25 listopada 2015 r w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, podczas której uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności. Szkolny konkurs „Mam Talent” stał się w naszej szkole już tradycją. Do udziału w zgłosiło się wielu wykonawców. Były to popisy taneczne, muzyczne, gimnastyczne, recytatorskie i teatralne.
Klasy I „a” zaśpiewała piosenkę, I „b” zatańczyła „Piosenkę robotów”.
Dziewczęta z kl II i III prezentowały układy taneczne, natomiast chłopcy popisywali się umiejętnościami akrobatycznymi.
Uczniowie klas IV-VI tańczyli i śpiewali, a Dorota Kęszczyk, z klasy piątej zgrała na keyboardzie. Atrakcją wieczoru był występ Bartka Pogorzelskiego z kl I a, któremu do piosenki „A wszystko te czarne oczy” akompaniował dziadek na tradycyjnym akordeonie.
Rewelacyjna publiczność – nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice reagowali żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent. Wszyscy zostali nagrodzeni wielkimi brawami i drobnymi upominkami.
Podczas dyskoteki można było dokonać zakupu pysznych ciast upieczonych przez rodziców.
Zabawa była wyśmienita, a muzyka rytmiczna, wesoła i na czasie.

Comments are closed.