NASZE PROJEKTY

Teatrzyk Urwis z Krakowa

11 marca 2016 roku w naszej szkole gościliśmy aktorów z teatru Urwis z Krakowa. Aktorzy przedstawili nam bajkę pt: „Sklep z zabawkami”. Jest to bajka o chłopcu, który nie lubił swoich zabawek, nie szanował ich i nie chciał się nimi bawić. Pewnego dnia, za pomocą sprzedawcy w sklepie z zabawkami, zabawki ożywają i chłopiec przekonuje się, że zabawa nimi dostarcza mu wiele radości. Spektakl miał na celu odciągnięcie dzieci od telewizji i Internetu, a zachęcenie ich do bardziej aktywnego spędzania czasu. To interaktywne przedstawienie oprawione dozą dobrego humoru skierowane było zarówno do małych, jak i dużych widzów, obejrzeliśmy je dzięki dobrej współpracy naszej szkoły i biblioteki publicznej. Wszyscy bardzo dobrze się bawili!
Serdecznie dziękujemy p. Krystynie Wierzbickiej – Rybackiej za umożliwienie nam udziału w spektaklu.

Comments are closed.