NASZE PROJEKTY

GRY I ZABAWY RUCHOWE KLAS I-IV

5 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach Ruchowych dla klas I – IV. Do zawodów przystąpiło 6 szkół podstawowych: SP Drążdżewo, SP Krasiniec, SP Raki, SP Gąsewo, SP Płoniawy i SP Sypniewo.
W każdej reprezentacji wystąpiło 5 dziewczynek i 5 chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Pogorzelska, Natalia Wyszyńska, Weronika Gałązka, Weronika Zadrożna, Karolina Ochenkowska, Konrad Jurczewski, Kacper Jurczewski, Mikołaj Graczyk, Paweł Kruk i Kacper Gwiazda. Rywalizowano w 8 zabawach m.in.: rzuty do celu, wyścigi rolmetów, slalom z kozłowaniem piłki, strzały do bramki czy zbieranie ziemniaków.

Punktowe wyniki poszczególnych szkół:

I miejsce – SP DRĄŻDŻEWO 41,5 pkt.
II miejsce – SP Płoniawy 36 pkt.
III miejsce – SP Raki 27,5 pkt.
IV miejsce – SP Krasiniec 25,5 pkt.
V miejsce – SP Sypniewo 21,5 pkt.
VI miejsce – SP Gąsewo 16 pkt.

Za zajęcie miejsc na podium drużyny otrzymały medale, puchar i dyplom, natomiast pozostałe dyplom.

Comments are closed.