NASZE PROJEKTY

Śniadanie Daje Moc

8 listopada uczniowie klasy III zorganizowali wspólne śniadanie w ramach Programu „Śniadanie Daje Moc”.
A tak wspominają ten dzień:

„Dzisiaj było bardzo fajnie. Na 2 lekcji nakryliśmy stół białym obrusem. Każdy, prawie każdy, przyniósł bułeczki, owoce, warzywa i inne produkty. Po jedzeniu zaśpiewaliśmy piosenkę, a Pani powiedziała, że jesteśmy jak rodzina”.
Alicja

„Dziś rano wszyscy siedzieliśmy razem. Jedliśmy kanapki, warzywa i owoce i piliśmy mleko. Były myszki zrobione z jajek i pięknie ozdobione kanapki. Jedzenie było pyszne i miało dużo witamin. Śpiewaliśmy też piosenki”.
Wiktoria

„Dziś na uroczystym śniadaniu wszyscy sami robiliśmy kanapki. Niektórzy zrobili różne rzeźby z jedzenia. Ja zrobiłem kanapkę z jajkiem na razowym chlebie”.
Antek

„Dziś był mój ulubiony dzień, bo było wielkie, pyszne śniadanie. Pozsuwaliśmy ławki i krzesła. Położyliśmy wielki obrus. Zrobiliśmy dużo kanapek z ogórkami i pomidorami. Były naprawdę pyszne i ładne. To był najlepszy dzień w moim życiu”.
Julia

„Dzisiaj na przerwie śniadaniowej złączyliśmy ławki. Rozłożyliśmy obrusy. Pani rozdała nam talerzyki i serwetki. Zrobiliśmy wspólne śniadanie. Jedno dziecko zrobiło myszki z jajek. Jedliśmy owoce i warzywa. Później posprzątaliśmy klasę i zaczęły się lekcje”.
Kinga

„Pani poprosiła nas żebyśmy zrobili zdrowe śniadanie. Było bardzo dużo kanapek, które były uśmiechnięte. Na niektórych były słoneczka z sera. To było smaczne śniadanie. Wszystko zostało szybko zjedzone. Sprzątanie też było bardzo fajne, a na koniec nawet zaśpiewaliśmy piosenkę”.
Kacper

„Dzisiaj jest Ogólnopolskie Śniadanie. My też razem przygotowaliśmy śniadanie. Kanapki wyszły wszystkim bardzo dobre. Były ozdobione sałatą, pieprzem, ogórkami i pomidorami. Alan zrobił myszki z jajek, pieprzu, szczypiorku i sera. To był bardzo fajny dzień”.
Radek

Certyfikat za udział w programie_szkoła

Comments are closed.