NASZE PROJEKTY

Be the Best

Dnia 8 czerwca przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w III edycji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Be the Best”, którego Organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Rakach. Konkurentami byli uczniowie ze: Szkoły Podstawowej im. Stanisława Kostki w Amelinie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu oraz Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach.
Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się Jakub Warych, Oliwia Płuciennik, Wiktoria Płuciennik oraz Paweł Gozdek. Tegoroczny edycja była wyrównana, gdyż różnice punktowe były minimalne, a naszym uczniom zabrakło szczęścia, gdyż zajęli miejsca tuz za podium!
Konkurs jednak stworzył szansę promocji i wyróżnienia uczniów zdolnych w klasach IV-VII szkoły podstawowej oraz wzmocnił motywację do nauki. Niezwykle cenna była też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz rywalizacja z innymi uczestnikami.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Comments are closed.