NASZE PROJEKTY

II Gminny Konkurs Matematyczny

21 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się II Gminny Konkurs Matematyczny, który zorganizowaliśmy wspólnie ze Szkołą Podstawową w Rakach. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I – VIII szkół podstawowych z terenu naszej gminy, podzieleni na trzy kategorie wiekowe: I – IV, V – VI oraz VII – VIII. W konkursie wzięło udział łącznie 35 uczniów ze szkół podstawowych z Amelina, Drążdżewa, Krasnosielca i Raków. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać testy składające się z 24 zadań. Zmagania trwały 60 minut. W komisji konkursowej zasiadły panie nauczycielki, które przyjechały ze swoimi podopiecznymi: Beata Skoroda i Anna Brzozowa oraz organizatorki konkursu: Edyta Grabowska i Marzena Nowak. Po analizie prac konkursowych przyznano nagrody następującym uczniom naszej szkoły:

Klasy I – IV:
II miejsce – Szymon Krajewski

Klasy V – VI:
III miejsce – Natalia Grabowska

Klasy VII – VIII:
I miejsce – Szymon Kacprzyński
II miejsce – Oliwia Płuciennik
III miejsce – Adrian Rykowski

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

Comments are closed.