NASZE PROJEKTY

Wielki świat małych pszczół

37 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gminę oraz GOK w Krasnosielcu pt. „Wielki Świat Pszczół” z okazji Światowego Dnia Pszczół, który obchodzony jest 22 maja. Celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci znaczenia pszczoły miodnej dla środowiska naturalnego, a także edukacja ekologiczna i propagowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców regionu.
Wśród zwycięzców znalazło się czworo uczniów z naszej szkoły:
I miejsce – Katarzyna Płoska z klasy IV
II miejsce – Julita Chmielińska z klasy IV
III miejsce – Aniela Krajewska z klasy III i Wiktoria Jaworska z kl VI b.
Zwycięscy otrzymali dyplomy i słoje słodkiego miodu, a wszyscy uczestnicy słoiczki pysznego miodku. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Comments are closed.