NASZE PROJEKTY

Warszawska Syrenka

W dniach 15-16 marca br. w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe 45 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, w których udział wzięło dziesięcioro uczniów naszej szkoły. W kategorii 1, czyli klasy I-III naszą szkołę reprezentowali: Izabela Grabowska, Miłosz Sztych i Krzysztof Ropelewski. W kategorii 2, czyli klasy IV-VI reprezentantkami były: Roksana Czarnecka, Katarzyna Romanowski i Katarzyna Płoska. Natomiast w kategorii 3, czyli klasy VII-VIII były to: Lena Pliszka, Aleksandra Szewczak, Alicja Sztych i Natalia Grabowska. Uczniowie dali z siebie wszystko, choć nie było łatwo wystąpić przed kamerami i widownią. Po zakończeniu wystąpień wszyscy otrzymali dyplomy za uczestnictwo i ogromne podziękowania od organizatorów. 22 marca zostały ogłoszone wyniki konkursu. Sukcesem okazały się występy Izabeli Grabowskiej z klasy III, która zajęła III miejsce w swojej kategorii oraz Alicji Sztych z klasy VIII, która również zajęła III miejsce. 23 marca w Starostwie Powiatowym w Makowie Mazowieckim odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Wszystkim uczestnikom składamy podziękowania i życzymy wielu sukcesów.

Comments are closed.