NASZE PROJEKTY

Przedszkolny bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W czwartek 13 lutego 2014 r. nasze przedszkolaki miały swój kolejny bal.
Bal balem, ale przebranie – to dopiero było przeżycie. W tym dniu do naszego przedszkola przybyły wróżki, królewny, była nawet Śnieżka, był Batman, Zorro, rycerze, pszczółki, czarownice, dynia, i wielu innych bohaterów bajek i opowiadań. Dzieci bawiły się wraz ze swoimi wychowawczyniami przy muzyce, tej dla „małych”, tj. „Kaczuszki”, „Jam jest żabka”, Woogie – Boogie”, „Pingwin”, jak i dyskotekowych hitach. Były tańce w parach, w małych kółeczkach, ale największą frajdę sprawiała dzieciom wspólna zabawa w jednym dużym kole.
Mamy nadzieję, że kolejny już bal sprawił naszym przedszkolakom dużo radości i pozostawił wiele miłych wspomnień.

Wychowawca grupy „Truskawki”
Magda Zuzelska

Comments are closed.