NASZE PROJEKTY

POWIATOWE IGRZYSKA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

W dniach 13-14.03.2017r. w sali gimnastycznej w Szelkowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Makowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju. W poniedziałek do rywalizacji przystąpili chłopcy z naszej szkoły. Do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie zajęliśmy 3 miejsce i niestety nie weszliśmy do dalszej rywalizacji. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce otrzymując pamiątkowy dyplom.
We wtorek do rozgrywek przystąpiły dziewczęta. Do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów, które także zostały podzielone na dwie grupy. W przeciwieństwie do chłopców wyszliśmy z grupy na drugim miejscu. W walce o finał przegraliśmy, natomiast w meczu o 3 miejsce wygraliśmy po rzutach karnych. Zdobyliśmy pamiątkowy dyplom, puchar i medale.
Składy naszych drużyn:
chłopcy – Lipka Piotr, Gozdek Paweł, Grabowski Michał, Kacprzyński Szymon, Gwiazda Kacper, Graczyk Mikołaj, Śledzik Mateusz i Kruk Paweł
dziewczęta – Płuciennik Oliwia, Płuciennik Wiktoria, Zadrożna Weronika, Gałązka Weronika, Jakubiak Wioleta, Goździewska Paulina, Matjasik Nikola, Pogorzelska Wiktoria.

Comments are closed.