NASZE PROJEKTY

Dzień Dziecka

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. W tym dniu w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Na wstępie pani dyrektor, Barbara Kluczek złożyła wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia, a potem odczytała specjalne życzenia nadesłane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Apel był też okazją do posumowania Gminnego Konkursu Plastycznego: „Wiosenne Kolorowanki Antystresowe”. Uczniowie z naszej szkoły chętnie przystąpili do tego konkursu. Wyróżnienia i nagrody rzeczowe otrzymały 2 uczennice klasy szóstej – Oliwia Płuciennik i Paulina Goździewska. Pani dyrektor pogratulowała również osiągnięcia sukcesu, uczennicy klasy III Alicji Sztych, która została laureatką XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Podsumowane zostały także Powiatowe Zawody Sportowe w grach i zabawach klas I-IV, które odbyły się w naszej szkole 27 maja. Nasza szkolna drużyna zajęła I miejsce. Po apelu uczniowie udali się na poczęstunek. W tym dniu dzieci zajadały się pysznymi pieczonymi kiełbaskami i lodami. Następnie uczniowie klas I-III uczestniczyli w różnych ciekawych zajęciach aktywizujących, przygotowanych przez nauczycieli, a na uczniów klas IV-VI czekały zabawy i gry sportowe na niedawno otwartym nowym boisku szkolnym. Emocji i wrażeń nie brakowało. Dzień Dziecka różnił się od zwykłego dnia w szkole. Na twarzach dzieci widać było uśmiech i satysfakcję z uczestnictwa w różnych formach zabaw i gier.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom wiele radości i sukcesów w nauce.

Comments are closed.