NASZE PROJEKTY

XI Konkurs Czytelniczy

W poniedziałek 27 maja 2019 r uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie wyjechali pod opieką p. M. Walaska i rodziców do Krasnosielca na podsumowanie XI Gminnego Konkursu Czytelniczego – „Być jak… mój ulubiony bohater literacki”. Konkurs był adresowany do uczniów klas IV – VIII ze szkół podstawowych z terenu gminy. Zadaniem uczestników było napisanie ręcznie pracy, w której próbowali utożsamić się lub porównać z ulubionymi bohaterami literackimi. Na konkurs wpłynęły 33 prace, z czego z naszej szkoły 15. Prace oceniała komisja w składzie: p. Aldona Rusinek, p. Krystyna Wierzbicka – Rybacka, p. Urszula Dembicka.
Z naszej szkoły I miejsce w konkursie zajęła Klaudia Bednarczyk, II miejsce osiągnęła Julia Parzuchowska, III miejsce przypadło Oliwii Kruk, a wyróżnienie otrzymał Wojciech Napierkowski – wszyscy są uczniami klasy VI. Uczniów do konkursu p. Bogusława Dudek i p .Michał Walasek.
Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych osiągnięć w konkursach czytelniczych.

Comments are closed.