NASZE PROJEKTY

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ziemi Krasnosielckiej z Powiatem Makowskim w tle

W dniu 06.06.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ziemi Krasnosielckiej z Powiatem Makowskim w tle. Celem konkursu jest popularyzacja i upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy historycznej o powiecie makowskim, ze szczególnym uwzględnieniem Ziemi Krasnosielckiej. Organizowany jest co roku przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Krasnosielckiej pod patronatem Wójta Gminy Krasnosielc i Starosty Makowskiego. Do konkursu przystąpiło 78 uczniów z terenu gminy Krasnosielc. Rywalizacja była zacięta. A było o co walczyć. 20 uczestników z punktacją powyżej 28 na 30 wyjedzie w nagrodę na jednodniową wycieczkę do Puszczy Kampinoskiej. Spośród 15 uczniów naszej szkoły, siedmiu zdobyło wymaganą liczbę punktów.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności wygranym 🙂

Agnieszka Radomska

Comments are closed.