NASZE PROJEKTY

Walentynki

Co roku 14 lutego obchodzimy Dzień Zakochanych, czyli popularnie zwane walentynki. Jest to szczególny dzień dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy chcą sprawić miłą niespodziankę tym, których lubią, szanują lub kochają. W związku z dniem Świętego Walentego w naszej szkole dzieci uruchomiły Szkolną Pocztę Walentynkową. Już tydzień wcześniej uczniowie klas I – III wrzucali listy i kartki walentynkowe, którymi chcieli obdarować swoje sympatie. 15 lutego, kartki zostały dostarczone do wszystkich adresatów przez naszych walentynkowych listonoszy. Oczekiwanie było dla wszystkich bardzo emocjonujące. Zaskoczenie, a nawet wzruszenie niektórych adresatów było duże, wszyscy poczuli się wyjątkowo i z uśmiechem czytali otrzymane walentynki. Świętowanie walentynkowe ma wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć i szacunku wobec innych, a tym samym niesie radość i zadowolenie.
Walentynki świętowały również dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
Nasze przedszkolaki

Comments are closed.